Wybieraj produkty od Certyfikowanych Producentów, bo tylko takie zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania co więcej jest to wymóg podyktowany przepisami prawa. Norma EN 1090 nakłada na wspomnianych producentów obowiązek oznakowania znakiem CE swoich metalowych elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do stosowania w konstrukcjach stalowych, aluminiowych wprowadzanych do obrotu na rynek Unii Europejskiej. Aby nadać znak CE, producent musi posiadać wdrożony i certyfikowany system Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP).

WIATY STADIONOWE

Wiaty stadionowe naszej produkcji już od wielu lat gwarantują schronienie szeregom najlepszych zawodników, stwarzając przestrzeń, gdzie możliwy jest relaks i strategiczna dyskusja pomiędzy graczami a trenerem. Ich materiał wykonania stanowią zamknięte profile z wysokogatunkowej stali, które przed oddziaływaniem warunków pogodowych zabezpiecza profesjonalnie nałożona warstwa farby antykorozyjnej.

  • Wiata stadionowa S-A

    Wiaty stadionowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To efektowne i stabilne konstrukcje, które doskonale uzupełniają wizerunek boiska czy stadionu. Konstrukcja wiaty typu S-A jest wykonywana z profili stalowych, malowanych farbą...

  • Wiata stadionowa z podestem SP-A

    Wiaty stadionowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To efektowne i stabilne konstrukcje, które doskonale uzupełniają wizerunek boiska czy stadionu. Wiata typu SP-A jest wykonywana z profili stalowych, pokryta jest poliwęglanem k...

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM WYKONANIA

W przeciwieństwie do pozostałych rodzajów wiat, wiata stadionowa nie powinna posiadać ścian ze szkła hartowanego, gdyż energia związana z przypadkowym wyrzutem piłki w jej stronę mogłaby naruszyć jej integralność. Zamiast tego w naszych wiatach stadionowych stosujemy przyciemniany poliwęglan komorowy o wysokim stopniu odporności na wstrząsy i pękanie, dzięki czemu zawodnicy przebywający na siedzeniach mogą odpoczywać bezpiecznie.

W przypadku wiat stadionowych szczególną uwagę przykładamy także do konstrukcji siedzisk – są one kształtowane z komfortowego, mocnego plastiku, a ich opływowa forma pozwala na ergonomiczne umiejscowienie sylwetki siedzącego. Produkujemy zarówno wiaty stałe, jak i wyposażone w aluminiową, dziurkowaną platformę dla lepszego podparcia stóp zawodników.

You've just added this product to the cart: